Otwarcie Punktu Informacyjno – konsultacyjnego programu "Czyste Powietrze" w Gminie Tarnowiec

Informujemy mieszkańców Gminy Tarnowiec, że na mocy porozumienia zwartego pomiędzy Gminą Tarnowiec a Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie z dniem 14 czerwca 2021r. w budynku Gminnego Ośrodka Kultury, wejście od strony kościoła, rozpoczyna działalność Punkt Informacyjno – konsultacyjny programu „Czyste Powietrze”.

Program „Czyste Powietrze” adresowany jest do  właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych i przewiduje dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy, oraz  przeprowadzenia niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku.

Punkt świadczy nieodpłatne usługi w zakresie:

  • informowania na temat możliwości skorzystania z programu
  • doradztwo przy staraniu się o dofinansowanie
  • pomoc w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie
  • pomoc w rozliczeniu dotacji

Punkt czynny będzie w każdy poniedziałek i czwartek w godzinach od 15:00 do 19:00 i mieści się w budynku Gminnego Ośrodka Kultury, wejście od strony kościoła. Zapraszamy do kontaktu z pracownikiem punktu: osobiście, e-mailowo poprzez adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie na nr 516 906 936 (tylko w godzinach pracy punktu).