Uczniowie ZSP w Tarnowcu: Jessica Orzechowicz i Eryk Głowacki po raz pierwszy uczestniczyli w rywalizacji najlepszych badmintonistów na Turnieju Badmintona w Szczucinie (woj. Małopolskie) 06 stycznia 2013 r.

Jessica zajęła pierwsze miejsce w najliczniej obsadzonej kategorii (III-IV kl. SP). Rozegrała łącznie 4 mecze i wszystkie wygrała w dwóch setach deklasując rywalki z województwa małopolskiego (Kraków, Szczucin, Tarnów,..). Eryk rywalizację w swojej kategorii zakończył na drugim miejscu. Cały dochód (wpisowe) z tej sportowej imprezy organizatorzy przekazali na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak widać na załączonych zdjęciach zawodnicy rywalizowali "z czerwonym serduszkiem" na koszulce.

W kategorii Open uczestniczyli także trenerzy UKS'u z Tarnowca. W tej kategorii również puchar i srebrny medal przypadł dla Tarnowca.

Tak, więc przedstawiciele najmłodszego podkarpackiego UKS'u z Tarnowca udanie rozpoczęli rok 2013 przyłączając się jednocześnie do akcji WOŚP.

Nasi zawodnicy na co dzień trenują w sekcji badmintona UKS "Mixteam" przy ZSP w Tarnowcu, który swoją działalność zainaugurował w listopadzie ubiegłego roku. Warto nadmienić również, że Jessica już dwukrotnie wywalczyła mistrzostwo województwa podkarpackiego i aktualnie zajmuje pierwsze miejsce na liście klasyfikacyjnej w swojej kategorii.

Wszystkich chętnych, a szczególnie dzieci z klas 3-5 SP z terenu Gminy Tarnowiec - zapraszamy do sekcji badmintona przy UKS Tarnowiec. Informacje dodatkowe na stronie www.zstarnowiec.eu. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub https://www.facebook.com/uks.mixteam. Informacji o zapisach do sekcji piłki ręcznej i nożnej udzielają nauczyciele WF ZSP w Tarnowcu

Zarząd UKS MixTeam Tarnowiec

6.jpg21.jpg12.jpg18.jpg2.jpg5.jpg1.jpg8.jpg17.jpg10.jpg3.jpg14.jpg22.jpg