W sobotę 04 lutego 2012 r. Tarnowiec już po raz kolejny gościł zawodników, miłośników i sympatyków siatkówki na Zimowym Turnieju Siatkarskim o Puchar Dyrektora GOK.

Ze względu na warunki techniczne do turnieju mogło zgłosić się tylko 4 drużyny. Decydowała kolejność zgłoszeń.

Podczas rozgrywek obowiązywał system: każdy z każdym. Ogółem rozegrano 6 spotkań. Ostatecznie po zaciętych i niezwykle emocjonujących meczach drużyny zajęły miejsca w kolejności jak niżej:

  1. "Grom" - Łężany - 2 zwycięstwa 1 porażka (sety 5-3)
  2. "Volley" - GT - 2 zwycięstwa 1 porażka (sety 4-3)
  3. "Team" - Jedlicze - 1 zwycięstwo 2 porażki (sety 4-4)
  4. "OSP" - Tarnowiec - 1 zwycięstwo 2 porażki (sety 2-4)

Gratulujemy zwycięskiej drużynie.

Sędzia Główny Turnieju: Piotr Pętlak.

Opiekę medyczną nad Turniejem sprawował lekarz: Adrian Młotek

Każda z drużyn otrzymała Puchar a każdy zawodnik z drużyn, które zajęły miejsca od 1 do 3 otrzymał pamiątkowy medal Turnieju. (złoty, srebrny, brązowy) Wyróżniający się zawodnicy otrzymali atrakcyjne nagrody, które pewno na długo pozostaną pamiątką z tej niezwykle miłej, sportowej imprezy organizowanej w Tarnowcu.

Dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy wsparli finansowo organizację Turnieju a w szczególności Gminnej Komisji RPA. Dziękujemy Dyrekcji ZSP w Tarnowcu za udostępnienie hali. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym można było zorganizować ten turniej.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za sportową rywalizację.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli i bawili się razem z nami.

Zapraszamy wszystkich na kolejne podobne imprezy w przyszłości związane z propagowaniem tej wspaniałej dyscypliny sportowej jaką jest piłka siatkowa.

ZTS_4.jpgZTS_2.jpgZTS_3.jpgZTS_7.jpgZTS_6.jpgZTS_8.jpgZTS_5.jpgZTS_1.jpg