Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu zaprasza 4 sierpnia 2024 do Tarnowca na XIV Podkarpacki Festiwal Smaków Regionalnych Pierogi, połączony z V Podkarpackim Festiwalem Serów Tradycyjnych, Regionalnych i Ekologicznych!

01.07 rozpoczynamy wspólne Wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tarnowcu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami spędzania czasu wolnego dla dzieci!

Koło Gospodyń Wiejskich w Dobrucowej oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu zapraszają w sobotę 29.06.2024 o godzinie 17:00 do Dobrucowej na Noc Świętojańską Wianki.

Wójt Gminy Tarnowiec, Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu zapraszają 27 maja na godzinę 16:00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowcu gdzie zainaugurowany zostanie program Gmina Przyjazna Seniorom – Ogólnopolska Karta Seniora.

W piątek odbyły się gminne obchody 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Czwartkowy wieczór w Gminnym Ośrodku Kultury wypełniła historia miasta, które bardzo dotkliwie odczuło skutki II Wojny Światowej – a to za sprawą projekcji dokumentu „Jasło 44”.

Wójt Gminy Tarnowiec oraz Proboszcz Sanktuarium MBZ w Tarnowcu zapraszają w piątek 3 Maja na godzinę 10:00 na uroczystą Mszę Świętą w intencji Ojczyzny

Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu zaprasza na projekcję filmu dokumentalnego "Jasło 44" przedstawiającego historię wysiedlonego, a następnie spalonego i zburzonego miasta.

Latem ubiegłego roku województwo świętokrzyskie tak nas zauroczyło, że wiosną postanowiliśmy tam wrócić. Tym razem na miejsce zwiedzania wybraliśmy Oblęgorek, Jaskinię Raj oraz Chęciny.

W dniu 11 kwietnia 2024 roku odbyła się inauguracja wystawy pt. "Udomowić światło", prezentującej artefakty związane z rozwojem oświetlenia na przestrzeni wieków. Kolekcja eksponatów pochodzi ze zbiorów Józefa Górki, mieszkańca Potakówki, który jest zarówno kolekcjonerem, jak i pasjonatem historii.