Nasze zajęcia z podstaw jazdy na rolkach to idealne miejsce dla każdego kto chce poprawnie i bezpiecznie nauczyć się jeździć oraz wesoło i aktywnie spędzić swój czas na świeżym powietrzu. Począwszy od pierwszych kroków, przez bezpieczne hamowanie po jazdę slalomem między grzybkami – cały czas pod czujnym okiem instruktora, który dostosowuje program i zajęcia do umiejętności grupy.

Nieocenionym atutem tego sportu jest to, że angażuje on praktycznie wszystkie mięśnie naszego ciała, dzięki czemu działa ogólnorozwojowo oraz pomaga ćwiczyć równowagę. Jazda na rolkach jest także idealnym treningiem przygotowującym nas do uprawiania sportów zimowych.
Technicznie prawidłowa jazda to nie tylko kwestia poprawienia motoryki ale także zwiększenie żywotności sprzętu, który mamy – wolniejsze zużycie kółek, łożysk itp.

Od wiosny do wczesnej jesieni szkolimy się na wyasfaltowanej części stadionu sportowego w Tarnowcu a kiedy przychodzą jesienne deszcze i zimowe miesiące przenosimy się na halę sportową do SP w Tarnowcu aby móc cały rok korzystać z uroków rolek :) W okresie wakacyjnym jeździmy do Jasła na tor rolkowy zlokalizowany na MOSiR w Jaśle - tam można spróbować swoich sił i kondycji na dłuższym dystansie.

Zapisy prowadzimy początkiem nowego roku szkolnego i rozpoczynamy wspólną przygodę z dyscypliną, która może być z powodzeniem uprawiana przez całą rodzinę.

Zajęcie odbywają się we środy o godzinie 16:00.
Szczegóły i informacje: (13) 425-55-56