Joga jest relaksującą i bezpieczną formą aktywności fizycznej, mająca korzenie w filozofii indyjskiej. Określana jest mianem jednej z najstarszych technik samodoskonalenia się. Zajęcia z jogi to zestaw kompleksowych ćwiczeń dla ciała i umysłu, które mogą pomóc nam wysmuklić sylwetkę, osiągnąć harmonię i wyciszyć się, czy też załagodzić różnego rodzaju dolegliwości bólowe. Niezwykle ważnym aspektem jogi jest precyzyjna synchronizacja ruchu ciała z oddechem podczas wykonywania poszczególnych pozycji.

Joga jest jedną z najbardziej relaksujących i bezpiecznych form aktywności fizycznej, mająca korzenie w filozofii indyjskiej. Określana mianem jednej z najstarszych technik samodoskonalenia się. Zajęcia z jogi to zestaw kompleksowych ćwiczeń dla ciała i umysłu, które mogą pomóc nam wysmuklić sylwetkę, osiągnąć harmonię i wyciszyć się, czy też załagodzić różnego rodzaju dolegliwości bólowe. Niezwykle ważnym aspektem jogi jest precyzyjna synchronizacja ruchu ciała z oddechem podczas wykonywania poszczególnych pozycji.

Praktykować jogę może praktycznie każdy – niezależnie od płci oraz wieku, osoby regularnie uprawiające sport oraz te, które nie mają na co dzień zbyt dużo ruchu. Joga to idealna forma aktywności fizycznej dla osób pracujących za biurkiem, skarżących się na bóle pleców i karku. Systematyczne zajęcia jogi mogą przynieść ulgę, jeśli na co dzień jesteśmy narażeni na stresujące sytuacje i zmagamy się z wahaniami nastrojów.

Do najważniejszych zalet jogi zaliczamy: poprawę postawy ciała, lepszą odporność organizmu, poprawę nastroju i redukcja stresu, łagodzenie bólów menstruacyjnych, większą elastyczność ciała, uregulowane ciśnienie krwi, uczucie odprężenia, lepszą koordynację ruchową.

Zajęcia odbywają się w każdą środę o godzinie 19:00.
Szczegóły oraz informacje u prowadzącej przed zajęciami oraz pod nr tel  (13) 425-55-56