Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu zaprasza na wspólną wycieczkę do Zamku w Rytrze oraz Starego Sącza. Sobota 23.09.2023r.

W czwartek 07.09 seniorzy ze Stowarzyszenia Wiecznie Młodzi tradycyjnie na koniec lata wybrali się na wycieczkę w Bieszczady.

W piątek 8 września oficjalnie oddano Mural na Szkole Podstawowej w Tarnowcu. Jest to ważna data, która wpisze się w historię Szkoły oraz Gminy Tarnowiec, ponieważ mural nawiązuje do Symboli RP oraz postaci, wydarzeń i miejsc z terenu Tarnowca.

VII Marszobieg Pamięci Ofiar Obozu Hitlerowskiego w Szebniach

Serdecznie zapraszamy na VII Marszobieg Pamięci Ofiar Obozu Hitlerowskiego w Szebniach, który odbędzie się 8 października 2023 roku. To niezwykłe wydarzenie organizowane przez Sołtysa Miejscowości Dobrucowa oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu ma na celu upamiętnienie ofiar obozu oraz propagowanie aktywności fizycznej w naszej społeczności.

27 sierpnia odbył się finał jednego z projektów który realizowaliśmy w tym roku pn. „Podkarpacki Festiwal Smaków Regionalnych – Apetyt na Folklor” dofinansowany z środków Narodowego Centrum Kultury w ramach naboru EtnoPolska. Edycja 2023.

02.07.2023 r przy Domu Ludowym w Sądkowej odbył się piknik rodzinny, którego organizatorami byli Sołtys Sądkowej wraz z Radą Sołecką, KGW i OSP Sądkowa oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu.

W sobotę 24.06.2023 przy Domu Ludowym w Dobrucowej mieszkańcy zebrali się aby po raz dziesiąty świętować obchody Nocy Świętojańskiej.

Serdecznie zapraszamy 7 lipca na Piknik Historyczny, który będzie Finałem i Podsumowaniem wielu działań, które realizowaliśmy w ramach "Projektu Powstanie Styczniowe w wielu odsłonach - PoznajeMy Naszą Historię" Dofinansowanego ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Powstanie Styczniowe 1863-1864”.

W niedzielę 11.06.2023 przy Domu Ludowym w Umieszczu odbył się II Piknik Rodzinny.

W niedzielę 04.06 stadion piłkarsko lekkoatletyczny w Czeluśnicy zdominowały konkurencje biegowe – jubileuszowy X Bieg Uliczny, biegi indywidualne dzieci, zawody biegowe szkół podstawowych z terenu Gminy Tarnowiec (sztafeta 4x100m).