Wakacje z GOK-iem trwają w najlepsze! :)
Drugi tydzień lipca był równie aktywny jak początek miesiąca – ciekawy i kreatywny :)

8 lipca udaliśmy się do Łubienka na plener malarski. Każdy uczestnik zajęć po wybraniu dogodnego dla siebie miejsca namalował otoczoną lasem drewnianą kapliczkę. Różne perspektywy i pomysły na przedstawienie głównego tematu zaowocowały wieloma ciekawymi pracami.

12 lipca to rodzinna wycieczka na Tokarnię. Piękna pogoda, mało wymagająca trasa, wesoła grupa i malownicze widoki sprawiły, że wspólne zdobycie kolejnego szczytu Korony Beskidu Niskiego (wys. 778 m n.p.m.) było przyjemnością! Wracając do domu zatrzymaliśmy się w Rymanowie gdzie w cieniu drzew parku zdrojowego odpoczęliśmy po wędrówce.

14 lipca w ramach Artystycznej Środy odbyły się kreatywne zabawy z guzikami. Klej połączony z nieograniczoną wyobraźnią dzieci sprawiły, że na kartkach powstały wymyślne wzory i kształty z kolorowych guzików. Każda praca była inna i na swój sposób wyjątkowa :)

15 lipca był dniem Gier Planszowych i Łamigłówek. Wszystkie dzieci niezależnie od wieku odnalazły dla siebie coś interesującego i wspólnie wesoło spędziły czas :)