Prawie 70 zawodników i zawodniczek z czołowych klubów z Polski - w tym prawie wszystkie z podkarpacia - rywalizowało w Ropczycach (sobota 9 marca 2013r.) na Krajowym Turnieju Badmintona Młodzików Młodszych i Juniorów. Gra podwójna dziewcząt cieszyła się dużą popularnością i należała do najliczniej obsadzonej kategorii - rywalizowało 18 drużyn (36 zawodniczek).

W gronie najlepszych uczestniczek Turnieju nie zabrakło również przedstawicielki z Tarnowca - uczennicy IV klasy Szkoły Podstawowej - jednej z najmłodszych uczestniczek tego Turnieju - reprezentantki UKS "MixTeam" Tarnowiec  Jessici Orzechowicz.

Jessi razem ze swoją koleżanką Klaudią Kusiak z zaprzyjaźnionego klubu UKS "Orliki" Ropica Polska k. Gorlic zajęły III miejsce w grze podwójnej dziewcząt. W drodze do półfinału nasze zawodniczki pokonały wyżej notowane i rozstawione w turnieju pary m.in. ze Straszęcina i Ropczyc. Nadmienić należy, iż nasze zawodniczki nie były zaliczane do faworytek Turnieju, nie były rozstawione przy losowaniu i tym bardziej ich znakomity występ był dużym zaskoczeniem dla obserwatorów i trenerów z innych klubów. Jessica z Klaudią zagrały po raz pierwszy i jak zauważyli obserwatorzy: z meczu na mecz grały coraz lepiej. Przegrały dopiero w półfinale, po zaciętym pojedynku ze starszymi zawodniczkami, które ostatecznie wygrały cały Turniej.

W sezonie 2012/2013 Jessica Orzechowicz zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej w swojej kategorii. Więcej informacji na http://www.badminton-rz.pl/