Wystawa monet i medali z motywami zwierzęcymi

Bank Spółdzielczy w Bieczu Oddział w Tarnowcu

oraz

Polskie Towarzystwo Numizmatyczne Koło w Jaśle

uprzejmie informują, że w siedzibie Oddziału Banku w Tarnowcu czynna jest

wystawa monet i medali z motywami zwierzęcymi.

Wystawiane złote, srebrne i wykonane z innych materiałów  monety wielu państw świata  pochodzą ze zbiorów mieszkańców Gminy Tarnowiec. Po poprzedniej wystawie banknotów świata jest to kolejna próba przybliżenia Państwu piękna uwidocznionego na medalach i monetach. Oprócz medali i monet eksponowane są kalendarze o tematyce łowieckiej.

Informujemy, że organizatorzy niniejszych wystaw zamierzają na przełomie kwietnia i maja bieżącego roku zorganizować wystawę monet i medali poświęconą Janowi Pawłowi II.

Zwracamy się do mieszkańców Gminy Tarnowiec, posiadających takowe medale lub monety o ich wypożyczenie na czas funkcjonowania wystawy.

Zwracamy się również z apelem do posiadających zdjęcia zprywatnych spotkań z Janem Pawłem II o ich dostarczenie do Oddziału Banku. Zdjęcia te zostaną zeskanowane i natychmiast zwrócone właścicielom, a wykorzystane zostałyby do  ubogacenia wystawy monet – wystawą fotografii  prezentującą epizody z życia tego Wielkiego Polaka.

Organizatorzy deklarują całkowitą anonimowość posiadaczy wypożyczonych monet i medali oraz zapewniają ich zwrot w nienaruszonym stanie.

Zapraszamy do odwiedzenia wystawy i korzystania z usług bankowych