Zapraszamy wszystkich uczniów szkół z terenu gminy Tarnowiec do włączenia się do głosowania w akcji „Kolorowe boiska... czyli Szkolna Pierwsza Liga”, którego fundatorem nagród jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

Weź udział w akcji - zagłosuj i pomóż szkole wygrać wielofunkcyjne boisko

Aby wziąć udział w głosowaniu:

  1. Wejdź na stronę www.koloroweboiska.pl
  2. Naciśnij głosuj.
  3. Zapoznaj się z regulaminem.
  4. Załóż konto.
  5. Zaloguj się i znajdź szkołę i pracę plastyczną, na którą chcesz głosować.

Zespół Szkół Publicznych w Umieszczu miejscowość - Tarnowiec

Po wejściu na profil szkoły oddaj na nią głos.

Głosuj raz dziennie przez cały okres trwania konkursu.

Od 18 maja do 18 czerwca.

Życzymy udanej zabawy!


Uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Umieszczu wzięli udział w Ogólnopolskim Programie „Kolorowe boiska .. czyli Szkolna Pierwsza Liga”.

Celem programu jest popularyzowanie idei aktywnego spędzania wolnego czasu wśród dzieci i młodzieży oraz stwarzanie najlepszych warunków do uprawiania sportu.

Praca plastyczna została wykonana przez uczniów kl. IV, V i VI Szkoły Podstawowej w Umieszczu.

Opiekunami  projektu były panie  Krystyna Procner - Tomkiewicz i Marta Kapała.

Każdy uczeń chciał uczestniczyć w tworzeniu tego projektu, a tym samym włączyć się do ogólnopolskiego programu "Kolorowe Boiska…". Autorzy poszczególnych postaci starali się przedstawić szczęście i radość zawodników i kibiców biorących udział w rozgrywkach sportowych naszego szkolnego klubu "Arka".

Praca przedstawia kibiców, którzy z zapałem spoglądają na rozgrywający się mecz. Praca plastyczna jest wykonana z różnych materiałów,  zawiera elementy płaskie i przestrzenne oraz bardzo bogaty materiał plastyczny. Postacie zawodników wykonane są z masy utwardzalnej   i pomalowane  farbami akrylowymi. Część kibiców wycięta  jest z tektury,  a część namalowana na kartonie. Bramki zrobione są z drewnianych  patyczków i plastikowej siateczki. Boisko pokryte jest  pergaminem  symbolizującym zieloną murawę o jakiej marzą zawodnicy.

Wykonana przez uczniów praca plastyczna przedstawia  piękny krajobraz naszego terenu, gdzie na zielonym tarnowieckim wzgórzu widnieje słynne  na całą okolicę Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Umieszczu wraz z opiekunami projektu są bardzo szczęśliwi, że mogli uczestniczyć w ogólnopolskim programie „Kolorowe Boiska…" Zapraszamy wszystkich uczniów do głosowania i życzymy udanej zabawy.

DSCN6786.JPGDSCN6787.JPGDSCN6789.JPGDSCN6801.JPGDSCN6815.JPGDSCN6809.JPGDSCN6788.JPGDSCN6790.JPG