Cannot find luszcz1 subfolder inside /jbip/images/stories/luszcz1/ folder.
Admiror Gallery: 5.2.0
Server OS:IdeaWebServer/5.2.0 (like Apache)
Client OS:Unknown
PHP:7.4.30

W dniach 27 i 28 06.2009r. rolnicy z naszego terenu wzięli udział w uroczystościach Dni Otwartych Drzwi Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale i XI Regionalnej Wystawie zwierząt hodowlanych. W czasie szkolenia rolnicy zapoznali się z dorobkiem PODR Boguchwała, zwiedzili wystawę zwierząt hodowlanych i ptactwa ozdobnego, zobaczyli kolekcję roślin i ziół na polu doświadczalnym oraz park maszynowy. Uczestniczyli w imprezach towarzyszących, podziwiali kiermasze i występy kapel i zespołów folklorystycznych. Spotkali się też z przedstawicielami firm i instytucji działających na rzecz rolnictwa i przemysłu rolno-spożywczego. Bezpośredni kontakt i wymiana zdań pozwolą rozwiązać im wiele problemów.

Podczas tej uroczystości został rozstrzygnięty konkurs "Rolnik - lider w pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej". Z naszej gminy Pan Łukasz Łuszcz zajął III miejsce w kategorii Młody Rolnik, który przyszłość związał z rolnictwem.

W imieniu własnym oraz wszystkich uczestników  składam serdeczne podziękowania Panu Wójtowi Bogusławowi Wójcikowi za sfinansowanie w całości wyjazdu szkoleniowego.

Anna Surowaniec
  specjalista doradztwa rolniczego