W dniu 05-04-2014 w Niepołomicach k. Krakowa Międzywojewódzki Turniej Kwalifikacyjny wyłonił ostateczną listę zawodników i zawodniczek, którzy w dniach 23-25 V br. wezmą udział w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Badmintona Młodzików Młodszych w Głubczycach (woj. Opolskie). http://www.oozbad.glubczyce.info/page/IMPMM-23-25-05-2014

W Turnieju rywalizowali badmintoniści z klubów Małopolski i Podkarpacia i tylko finaliści tego Turnieju zdobyli kwalifikacje na Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych.

Jessica Orzechowicz wygrała Turniej w kategorii gier pojedynczych oraz wspólnie z partnerem  (Szymon Maciąg - UKS Start Widełka ) zajęli II Miejsce w grze mieszanej i tym samych na Mistrzostwach Polski zagra w dwóch kategoriach: gry pojedyncze i mieszane. Zgodnie z Regulaminem PZBad na Indywidualnych Mistrzostwach Polski można grać max. w dwóch z trzech kategorii gier. (pojedyncze, podwójne i mieszane)

Zawodnicy zostali rozstawieni do gier zgodnie z pozycjami na Krajowej Liście Klasyfikacyjnej. http://www.badminton.com.pl/pzbad/images/turnieje/ListyKlasyfikacyjne/sk_mm.pdf

Jessica Orzechowicz została rozstawiona  z nr 1.  Sam finał gry pojedynczej dziewcząt zakończył się wynikiem: 21-9, 21-14 na korzyść zawodniczki z Tarnowca.
Trzecie miejsce w grze mieszanej w kategorii Młodzików zajął Eryk Głowacki - UKS MixTeam Tarnowiec grając wspólnie z Patrycją Domańską z Rzeszowa. Tym razem zabrakło niewiele do awansu na Mistrzostwa Polski.