Placówka Terenowa KRUS w Jaśle uprzejmie informuje, że rozpoczęła się XIX edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne w kategorii gospodarstw indywidualnych. Konkurs jest jednym z licznych działań prewencyjnych prowadzonych przez Kasę na rzecz zmniejszenia liczby wypadków przy pracy i chorób zawodowych rolników.

Od 2003 roku Konkurs organizowany jest przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Państwową Inspekcją Pracy i Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa. Współorganizatorem jest również Agencja Restrukturyzacji Modernizacji Rolnictwa i Organizacje działające na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenach wiejskich. Konkurs uzyskał Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Formularz zgłoszeniowy należy złożyć osobiście lub za pośrednictwem operatora pocztowego, w sposób określony w § 3, pkt. 4 oraz pkt. 5 Regulaminu Konkursu - do Placówki Terenowej KRUS w Jaśle, ul. Mickiewicza 4a, 38-200 Jasło, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 22.04.2022 r.

Szczegółowe informacje związane z konkursem można uzyskać na stronie internetowej:

www.krus.qov.pl oraz pod nr. tel.: 134435417 lub 134435419.

Plakat Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne