^ Idź do góry
facebook

Powszechny Spis Rolny

 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /joomla25/plugins/content/admirorgallery/admirorgallery/templates/classic_centered/index.php on line 25

Srebro dla Przedszkolaków z Brzezówki

Cannot find brzezowka/srebro folder inside /joomla25/images/stories/brzezowka/srebro/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:IdeaWebServer/0.83.468 (like Apache)
Client OS:Unknown
PHP:5.6.40
Srebro dla Przedszkolaków z Brzezówki na VI Wojewódzkiej Sportowej Olimpiadzie „PRZEDSZKOLADZIE”

Srebro dla Przedszkolaków z Brzezówki

na VI Wojewódzkiej Sportowej Olimpiadzie

„PRZEDSZKOLADZIE”


Oddział „0” przy Szkole Podstawowej w Brzezówce w dniu 11 czerwca 2008 r. wziął udział w VI Wojewódzkiej Sportowej Olimpiadzie „PRZEDSZKOLADZIE” która odbyła się na hali sportowej „Podpromie” w Rzeszowie.

W olimpiadzie wzięło udział 245 zawodników z  49 przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z Rzeszowa i całego województwa podkarpackiego. Kibicowało im przeszło 1000 przedszkolaków i ich rodziców.

Wystartowaliśmy z nr 23 na transparencie i koszulkach naszych małych zawodników. Dzieciaki prezentowały się pięknie: jednakowe stroje sportowe i ogromny zapał do współzawodnictwa. Pojechali z nami kibice z  Brzezówki zaopatrzeni w gadżety do dopingu typu trąbki, flagi i chusty. Atmosfera na trybunach i wśród zawodników była gorąca.

Dopingowali nam i oklaskiwali zaproszeni goście: Podkarpacki Kurator Oświaty, Prezydent Miasta Rzeszowa, Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz sponsorzy: Bank Pekao S.A. i PZU S.A.

Całą imprezę rozpoczęło wciągnięcie flagi na maszt, zapalenie znicza olimpijskiego oraz uroczysty przemarsz  wszystkich zawodników w rytm grany przez orkiestrę dętą.

Przedszkolaki z Brzezówki w osobach: Natalka Maciejczyk, Natalka Dziura, Gabrysia Różycka, Łukasz Lepucki i Asia Kwiecińska wystartowali w pięciu konkurencjach sportowych. Były to: bieg płaski na 40 m, skok w dal z miejsca, rzut piłką ciężką na odległość, rzut woreczkiem do celu  bieg w slalomie. Najlepsza okazała się Gabrysia Różycka, która w biegu slalomem zajęła drugie miejsce i przywiozła  do Brzezówki srebrny medal.

Pod koniec imprezy występy zespołów artystycznych i wspólna zabawa.Następnie  rozdanie  oczekiwanych  przez wszystkich przedszkolaków nagród, upominków  i dyplomów  oraz radość z  przeżytej fantastycznej przygody.


        Brawa dla naszych reprezentantów!
 

 • Gospodarstwo rolne oczami dziecka
  Gospodarstwo rolne oczami dziecka
 • Konkurs PSR 2020
  Konkurs PSR 2020
 • Konkurs plastyczny
  Konkurs plastyczny
 • Wakacje na wsi w obiektywie
  Wakacje na wsi w obiektywie

BIP

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Portal Mapowy Gminy Tarnowiec

  Punkty Adresowe Gminy Tarnowiec

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Odpady Komunalne

Airly - Jakość powietrza


 Gmina Tarnowiec
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-16-02-771

Telefon: +48 13 42 555 00

FAX: +48 13 42 555 01

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

GPGK

 • Podawanie stanów liczników

  GPGK w Tarnowcu, informuje mieszkańców wsi Tarnowiec, Dobrucowa, Roztoki, Sądkowa i Umieszcz, że stany liczników za wodę i kanalizację za III kwartał 2020 r. należy podawać telefonicznie do 21 września.

 • Przerwa w dostawie wody! Roztoki

  GPGK w Tarnowcu, informuje, że w dniu 13.08.2020 r. w godzinach od 9.00 do 13.00 w miejscowości Roztoki od Kopalni w stronę Domu Ludowego i w bloku nastąpi przerwa w dostawie wody spowodowana awarią.

 • Informacja

  Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Sp. z o.o. - Informuje mieszkańców że 14.08.2020 tj. (piątek) będzie dniem wolnym od pracy.

 • Przerwa w dostawie wody! Sądkowa, Roztoki

  GPGK w Tarnowcu informuje, że w dniu 24.07.2020 r. w godzinach 9.30 do 11.00 miejscowościach Roztoki i Sądkowa nastąpi przerwa w dostawie wody. Za utrudnienia przepraszamy.

 • Nabór na stanowisko pracy - Kierownik robót

  Prezes Zarządu Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Spółka z ograniczona odpowiedzialnością ogłasza nabór na stanowisko pracy "Kierownik robót".

Sport

Mapa-kontakt