^ Idź do góry
facebook

Zawody Sportowo – Pożarnicze

W niedzielne popołudnie – 06 sierpnia 2017 roku – na stadionie sportowym w Czeluśnicy odbyły się Zawody Sportowo – Pożarnicze dla jednostek z terenu gminy Tarnowiec.

Po raz trzeci w organizacji zawodów wspierali Komendanta Gminnego druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Czeluśnicy.

Przy sprzyjającej pogodzie, w miłej sportowej atmosferze rywalizowało siedem drużyn z następujących jednostek: Brzezówka Czeluśnica, Dobrucowa, Glinik Polski, Łubno Szlacheckie, Roztoki, Tarnowiec.

Ostatecznie po rozegraniu dwóch konkurencji najlepszymi okazały się drużyny:

I miejsce – OSP KSRG Tarnowiec – wynik: 108,31
II miejsce – OSP Glinik Polski – wynik: 115,82
III miejsce – OSP Dobrucowa – wynik: 124,70

Pozostałe miejsca zajęły:

IV miejsce – OSP Czeluśnica – wynik: 127,15
V miejsce – OSP Łubno Szlacheckie – wynik: 131,91
VI miejsce – OSP Roztoki – wynik: 165,48
VII miejsce – OSP Brzezówka – wynik: 186,48

Gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników zawodów złożyli: Pan Jan Czubik - Wójt Gminy Tarnowiec, Pan Jarosław Pękala – Przewodniczący Rady Gminy Tarnowiec, dh Jarosław Lula - Komendant Gminny, dh Wiktor Barański - Prezes Zarządu Oddziału Gminnego oraz Komisja Sędziowska, której przewodniczył bryg. Wacław Pasterczyk. Ponadto drużyny, które zajęły miejsca na podium uhonorowane zostały statuetkami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.

Zawody były także okazją do zorganizowania pikniku charytatywnego połączonego z finałem zbiórki pieniężnej na rehabilitację Pawełka i Mateuszka Michalskich z Łajsc.
Dzięki wielkiemu zaangażowaniu Druhów z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Czeluśnicy oraz Druhów z innych jednostek OSP z terenu naszej gminy udało się zebrać kwotę 19500 zł.

W Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych, które odbędą się w Osieku Jasielskim w dniu 24.09.2017r. reprezentować nas będzie drużyna z OSP Tarnowiec. Druhom z Tarnowca życzymy wytrwałości na treningach i utrzymania wysokiej formy.

Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Tarnowcu

zawody_czelusnica_02.jpgzawody_czelusnica_03.jpgzawody_czelusnica_04.jpgzawody_czelusnica_05.jpgzawody_czelusnica_06.jpgzawody_czelusnica_07.jpgzawody_czelusnica_08.jpgzawody_czelusnica_09.jpgzawody_czelusnica_10.jpgzawody_czelusnica_11.jpgzawody_czelusnica_12.jpgzawody_czelusnica_13.jpgzawody_czelusnica_14.jpgzawody_czelusnica_15.jpgzawody_czelusnica_16.jpgzawody_czelusnica_17.jpgzawody_czelusnica_18.jpgzawody_czelusnica_19.jpgzawody_czelusnica_20.jpgzawody_czelusnica_21.jpgzawody_czelusnica_22.jpgzawody_czelusnica_23.jpgzawody_czelusnica_24.jpgzawody_czelusnica_25.jpgzawody_czelusnica_26.jpgzawody_czelusnica_27.jpgzawody_czelusnica_28.jpgzawody_czelusnica_29.jpgzawody_czelusnica_30.jpgzawody_czelusnica_31.jpgzawody_czelusnica_32.jpg

 • III Marszobieg pamięci ofiar obozu w Szebniach
  III Marszobieg pamięci ofiar obozu w Szebniach

BIP

 

 

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Portal Mapowy Gminy Tarnowiec

 Punkty Adresowe Gminy Tarnowiec

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Odpady Komunalne


 Gmina Tarnowiec
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-16-02-771

Telefon: +48 13 44 240 89

Telefon: +48 13 44 240 92

FAX: +48 13 44 240 11

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polsko-Słowacki rozwój turystyki na obszarze transgranicznym

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

Wspólnie pracujemy, muzykujemy i biesiadujemy

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

 • III Marszobieg w Dobrucowej

  Tradycyjnie, w pierwszą niedzielę Listopada, miłośnicy biegania oraz Nordic Walking spotkali się w Dobrucowej na Marszobiegu Pamięci Obozu Hitlerowskiego w Szebniach.

 • 19 Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Uzdrowisk Karpackich

  W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na 19 Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Uzdrowisk Karpackich, którego trasa przebiega przez Gminę Tarnowiec. Kolumna wyścigu przejedzie drogami gminy w godzinach 12:30 - 13:15. Niedziela 12 sierpnia - zapraszamy.

 • Festiwal Smaków Regionalnych - Pierogi 2018

  Jubileuszowa X edycja festiwalu, na który gorąco zapraszają: Gmina Tarnowiec, Gminny Ośrodek Kultury, Koła Gospodyń Wiejskich oraz Ochotnicze Straże Pożarne z Gminy Tarnowiec. Festiwal odbędzie się 19 sierpnia br. na Stadionie Sportowym w Tarnowcu.

 • Gminny Dzień Matki we Wrocance

  W niedzielę 27 maja odbył się Gminny Dzień Matki we Wrocance, zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich we Wrocance oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu.

 • VI Bieg Uliczny oraz III Zawody Nordic Walking

  Zapraszamy na VI Bieg Uliczny oraz III Zawody Nordic Walking, które odbędą się na stadionie sportowym w Celuśnicy 10 czerwca 2018 roku.

GPGK

 • Zmiana terminu odbioru odpadów!

  GPGK w Tarnowcu Sp. z o. o. informuje, że w związku z tym, że 12 listopad 2018 r. jest dniem ustawowo wolnym od pracy to odbiór odpadów ulegających biodegradacji będzie przeprowadzony 13 listopada wraz z popiołem.

 • Awaria wodociągu!

  GPGK w Tarnowcu informuje, że brak wody 02.11.2018 r. jest spowodowany awarią pomp na ujęciu wody Tarnowiec - Kwiatkowiska.

 • Informacja o niskim stanie wód na ujęciu wody w Dobrucowej

  W związku z niskim stanem wód na ujęciu wody (hydrofornia Dobrucowa) dla wsi Tarnowiec, Dobrucowa, Sądkowa, Roztoki, prosimy mieszkańców o racjonalne korzystanie z wody. Zabrania się pobierania wody z ujęć wodociągowych do celów innych niż bytowe.

 • Odbiór odpadów wielkogabarytowych

  Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Sp. z o. o. informuje, że odpady wielkogabarytowe będą odbierane 1, 2 i 3 października zgodnie z kolejnością wywozu odpadów.

 • Informacja!

  Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Sp. z o. o. informuje, że jabłka nie są odpadem komunalnym i nie będą odbierane od mieszkańców. Jabłka jak i inne owoce i warzywa należy zagospodarować we własnym zakresie.

Sport

Mapa-kontakt