^ Idź do góry
facebook

Zawody Sportowo – Pożarnicze

W niedzielne popołudnie – 06 sierpnia 2017 roku – na stadionie sportowym w Czeluśnicy odbyły się Zawody Sportowo – Pożarnicze dla jednostek z terenu gminy Tarnowiec.

Po raz trzeci w organizacji zawodów wspierali Komendanta Gminnego druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Czeluśnicy.

Przy sprzyjającej pogodzie, w miłej sportowej atmosferze rywalizowało siedem drużyn z następujących jednostek: Brzezówka Czeluśnica, Dobrucowa, Glinik Polski, Łubno Szlacheckie, Roztoki, Tarnowiec.

Ostatecznie po rozegraniu dwóch konkurencji najlepszymi okazały się drużyny:

I miejsce – OSP KSRG Tarnowiec – wynik: 108,31
II miejsce – OSP Glinik Polski – wynik: 115,82
III miejsce – OSP Dobrucowa – wynik: 124,70

Pozostałe miejsca zajęły:

IV miejsce – OSP Czeluśnica – wynik: 127,15
V miejsce – OSP Łubno Szlacheckie – wynik: 131,91
VI miejsce – OSP Roztoki – wynik: 165,48
VII miejsce – OSP Brzezówka – wynik: 186,48

Gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników zawodów złożyli: Pan Jan Czubik - Wójt Gminy Tarnowiec, Pan Jarosław Pękala – Przewodniczący Rady Gminy Tarnowiec, dh Jarosław Lula - Komendant Gminny, dh Wiktor Barański - Prezes Zarządu Oddziału Gminnego oraz Komisja Sędziowska, której przewodniczył bryg. Wacław Pasterczyk. Ponadto drużyny, które zajęły miejsca na podium uhonorowane zostały statuetkami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.

Zawody były także okazją do zorganizowania pikniku charytatywnego połączonego z finałem zbiórki pieniężnej na rehabilitację Pawełka i Mateuszka Michalskich z Łajsc.
Dzięki wielkiemu zaangażowaniu Druhów z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Czeluśnicy oraz Druhów z innych jednostek OSP z terenu naszej gminy udało się zebrać kwotę 19500 zł.

W Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych, które odbędą się w Osieku Jasielskim w dniu 24.09.2017r. reprezentować nas będzie drużyna z OSP Tarnowiec. Druhom z Tarnowca życzymy wytrwałości na treningach i utrzymania wysokiej formy.

Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Tarnowcu

zawody_czelusnica_02.jpgzawody_czelusnica_03.jpgzawody_czelusnica_04.jpgzawody_czelusnica_05.jpgzawody_czelusnica_06.jpgzawody_czelusnica_07.jpgzawody_czelusnica_08.jpgzawody_czelusnica_09.jpgzawody_czelusnica_10.jpgzawody_czelusnica_11.jpgzawody_czelusnica_12.jpgzawody_czelusnica_13.jpgzawody_czelusnica_14.jpgzawody_czelusnica_15.jpgzawody_czelusnica_16.jpgzawody_czelusnica_17.jpgzawody_czelusnica_18.jpgzawody_czelusnica_19.jpgzawody_czelusnica_20.jpgzawody_czelusnica_21.jpgzawody_czelusnica_22.jpgzawody_czelusnica_23.jpgzawody_czelusnica_24.jpgzawody_czelusnica_25.jpgzawody_czelusnica_26.jpgzawody_czelusnica_27.jpgzawody_czelusnica_28.jpgzawody_czelusnica_29.jpgzawody_czelusnica_30.jpgzawody_czelusnica_31.jpgzawody_czelusnica_32.jpg

 • Premie dla młodych rolników
  Premie dla młodych rolników
 • Modernizacja gospodarstw rolnych
  Modernizacja gospodarstw rolnych
 • List Prezesa KRUS
  List Prezesa KRUS

BIP

 

 

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Portal Mapowy Gminy Tarnowiec

 Punkty Adresowe Gminy Tarnowiec

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Odpady Komunalne


 Gmina Tarnowiec
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-16-02-771

Telefon: +48 13 44 240 89

Telefon: +48 13 44 240 92

FAX: +48 13 44 240 11

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polsko-Słowacki rozwój turystyki na obszarze transgranicznym

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

Wspólnie pracujemy, muzykujemy i biesiadujemy

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

 • Gminny Dzień Matki we Wrocance

  W niedzielę 27 maja odbył się Gminny Dzień Matki we Wrocance, zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich we Wrocance oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu.

 • VI Bieg Uliczny oraz III Zawody Nordic Walking

  Zapraszamy na VI Bieg Uliczny oraz III Zawody Nordic Walking, które odbędą się na stadionie sportowym w Celuśnicy 10 czerwca 2018 roku.

 • Najładniejsza Palma Wielkanocna

  Ponad 100 uczestników, uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjum, wzięło udział w XIX Konkursie na "Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną 2018".

 • I po feriach…

  To, że szybko minęły nie budzi wątpliwości. To, że były pełne atrakcji i ciekawych propozycji to fakt! Ferie zimowe 2018 rozpoczęliśmy artystycznie dzięki warsztatom malowania na szkle. Warsztaty poprowadzili Państwo Samborscy z Pracowni MalGaleria w Jaśle. Dzieci krok po kroku poznały tę trudną technikę.

 • Spotkanie przy Wigilijnym Stole

  21 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu odbyło się uroczyste spotkanie przy Wigilijnym Stole. Podczas wspólnej wieczerzy i rozbrzmiewającego śpiewu kolęd dał się wyczuć prawdziwy duch świąt a Boże Narodzenie to święta, na które wszyscy czekamy z utęsknieniem.

GPGK

 • Decyzja o zatwierdzeniu taryf na wodę i ścieki

  Decyzja Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z siedzibą w Rzeszowie o zatwierdzeniu taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie gminy Tarnowiec

 • Informacja

  Informujemy, że dzień 4 maja 2018 r. (piątek) jest dniem wolnym od pracy w Gminnym Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnym w Tarnowcu.

 • Informacja

  Informujemy, że dzień 30 marca 2018 r. (piątek) jest dniem wolnym od pracy w Gminnym Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu, w zamian za święto przypadające w sobotę 6 stycznia 2018 r.

 • Informacja

  Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że odpady komunalne w workach z wagą powyżej 25 kg nie będą  odbierane od mieszkańców.

 • Ankieta - zbiorniki bezodpływowe

  Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Spółka z o. o. informuje, że gminy mają obowiązek prowadzenia ewidencji zbiorników bezodpływowych na nieczystości płynne oraz przydomowych oczyszczalni ścieków.

Sport

 • Nagrody Wójta Gminy Tarnowiec dla sportowców

  W dniu 24 kwietnia br. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Tarnowcu, po raz drugi odbyła się uroczystość wręczenia nagród Wójta Gminy Tarnowiec za wyniki, osiągnięcia sportowe oraz wkład w promocję kultury fizycznej i sportu na terenie Gminy Tarnowiec. Uhonorowano siedmiu sportowców i dwóch trenerów.

 • Finał Wojewódzki IMS w badmintonie

  W dniu 28 listopada 2017 r. w Straszęcinie odbył się Półfinał Wojewódzki w badmintona dziewcząt. W zawodach wzięło udział 19 drużyn podzielonych na 6 grup. Drużyna Gimnazjum z Tarnowca w składzie: Jessica Orzechowicz, Aleksandra Smalarz i Anna Sawicka spisała się wyśmienicie.

 • Mistrzostwa Podkarpacia Badmintona

  11 czerwca 2017 r. w Jedliczu odbyły się Mistrzostwa Podkarpacia Badmintona - turniej kończący zmagania podkarpackich badmintonistów na krajowych i międzynarodowych kortach w sezonie 2016/2017. Na Hali GOSiR rozegrane zostały zawody w 5 kategoriach wiekowych.

 • Drużynowe Biegi Przełajowe

  Awans do Finału Wojewódzkiego drużyny dziewcząt z Gimnazjum w Łubnie Szlacheckim. I miejsce indywidualnie Agnieszki Chorzępy w kategorii szkół gimnazjalnych.

 • Mistrzostwa powiatu w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych

  Kolejny grad medali dla uczniów z ZSP w Łubnie Szlacheckim podczas mistrzostw powiatu w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych

Mapa-kontakt