^ Idź do góry
facebook

Zawody Sportowo – Pożarnicze

W niedzielne popołudnie – 06 sierpnia 2017 roku – na stadionie sportowym w Czeluśnicy odbyły się Zawody Sportowo – Pożarnicze dla jednostek z terenu gminy Tarnowiec.

Po raz trzeci w organizacji zawodów wspierali Komendanta Gminnego druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Czeluśnicy.

Przy sprzyjającej pogodzie, w miłej sportowej atmosferze rywalizowało siedem drużyn z następujących jednostek: Brzezówka Czeluśnica, Dobrucowa, Glinik Polski, Łubno Szlacheckie, Roztoki, Tarnowiec.

Ostatecznie po rozegraniu dwóch konkurencji najlepszymi okazały się drużyny:

I miejsce – OSP KSRG Tarnowiec – wynik: 108,31
II miejsce – OSP Glinik Polski – wynik: 115,82
III miejsce – OSP Dobrucowa – wynik: 124,70

Pozostałe miejsca zajęły:

IV miejsce – OSP Czeluśnica – wynik: 127,15
V miejsce – OSP Łubno Szlacheckie – wynik: 131,91
VI miejsce – OSP Roztoki – wynik: 165,48
VII miejsce – OSP Brzezówka – wynik: 186,48

Gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników zawodów złożyli: Pan Jan Czubik - Wójt Gminy Tarnowiec, Pan Jarosław Pękala – Przewodniczący Rady Gminy Tarnowiec, dh Jarosław Lula - Komendant Gminny, dh Wiktor Barański - Prezes Zarządu Oddziału Gminnego oraz Komisja Sędziowska, której przewodniczył bryg. Wacław Pasterczyk. Ponadto drużyny, które zajęły miejsca na podium uhonorowane zostały statuetkami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.

Zawody były także okazją do zorganizowania pikniku charytatywnego połączonego z finałem zbiórki pieniężnej na rehabilitację Pawełka i Mateuszka Michalskich z Łajsc.
Dzięki wielkiemu zaangażowaniu Druhów z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Czeluśnicy oraz Druhów z innych jednostek OSP z terenu naszej gminy udało się zebrać kwotę 19500 zł.

W Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych, które odbędą się w Osieku Jasielskim w dniu 24.09.2017r. reprezentować nas będzie drużyna z OSP Tarnowiec. Druhom z Tarnowca życzymy wytrwałości na treningach i utrzymania wysokiej formy.

Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Tarnowcu

zawody_czelusnica_02.jpgzawody_czelusnica_03.jpgzawody_czelusnica_04.jpgzawody_czelusnica_05.jpgzawody_czelusnica_06.jpgzawody_czelusnica_07.jpgzawody_czelusnica_08.jpgzawody_czelusnica_09.jpgzawody_czelusnica_10.jpgzawody_czelusnica_11.jpgzawody_czelusnica_12.jpgzawody_czelusnica_13.jpgzawody_czelusnica_14.jpgzawody_czelusnica_15.jpgzawody_czelusnica_16.jpgzawody_czelusnica_17.jpgzawody_czelusnica_18.jpgzawody_czelusnica_19.jpgzawody_czelusnica_20.jpgzawody_czelusnica_21.jpgzawody_czelusnica_22.jpgzawody_czelusnica_23.jpgzawody_czelusnica_24.jpgzawody_czelusnica_25.jpgzawody_czelusnica_26.jpgzawody_czelusnica_27.jpgzawody_czelusnica_28.jpgzawody_czelusnica_29.jpgzawody_czelusnica_30.jpgzawody_czelusnica_31.jpgzawody_czelusnica_32.jpg

 • Zawody rowerowe
  Zawody rowerowe
 • Zawody rowerowe
  Zawody rowerowe

BIP

 

 

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Portal Mapowy Gminy Tarnowiec

 Punkty Adresowe Gminy Tarnowiec

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Odpady Komunalne


 Gmina Tarnowiec
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-16-02-771

Telefon: +48 13 44 240 89

Telefon: +48 13 44 240 92

FAX: +48 13 44 240 11

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polsko-Słowacki rozwój turystyki na obszarze transgranicznym

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

Wspólnie pracujemy, muzykujemy i biesiadujemy

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

 • 19 Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Uzdrowisk Karpackich

  W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na 19 Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Uzdrowisk Karpackich, którego trasa przebiega przez Gminę Tarnowiec. Kolumna wyścigu przejedzie drogami gminy w godzinach 12:30 - 13:15. Niedziela 12 sierpnia - zapraszamy.

 • Festiwal Smaków Regionalnych - Pierogi 2018

  Jubileuszowa X edycja festiwalu, na który gorąco zapraszają: Gmina Tarnowiec, Gminny Ośrodek Kultury, Koła Gospodyń Wiejskich oraz Ochotnicze Straże Pożarne z Gminy Tarnowiec. Festiwal odbędzie się 19 sierpnia br. na Stadionie Sportowym w Tarnowcu.

 • Gminny Dzień Matki we Wrocance

  W niedzielę 27 maja odbył się Gminny Dzień Matki we Wrocance, zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich we Wrocance oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu.

 • VI Bieg Uliczny oraz III Zawody Nordic Walking

  Zapraszamy na VI Bieg Uliczny oraz III Zawody Nordic Walking, które odbędą się na stadionie sportowym w Celuśnicy 10 czerwca 2018 roku.

 • Najładniejsza Palma Wielkanocna

  Ponad 100 uczestników, uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjum, wzięło udział w XIX Konkursie na "Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną 2018".

GPGK

 • Informacja!

  Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Sp. z o. o. informuje, że jabłka nie są odpadem komunalnym i nie będą odbierane od mieszkańców. Jabłka jak i inne owoce i warzywa należy zagospodarować we własnym zakresie.

 • Dostawa hurtowa oleju i benzyny

  Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością: Dostawa hurtowa oleju napędowego i benzyny do zbiornika zlokalizowanego na stacji paliw w Tarnowcu będącą własnością GPGK w Tarnowcu sp. z o.o.

 • Informacja!

  W związku z niskim stanem wód na ujęciu wody (hydrofornia Dobrucowa) dla wsi Tarnowiec, Dobrucowa, Sądkowa, Roztoki, prosimy mieszkańców o racjonalne korzystanie z wody. Zabrania się pobierania wody z ujęć wodociągowych do napełniania basenów (woda do basenów do pobrania na hydroforni Kwiatkowiska).

 • Informacja!

  W związku z licznymi awariami instalacji wodnych, które wiążą się z dużymi stratami wody Prosimy mieszkańców o szybkie zgłaszanie zauważonych punktów mokrej gleby w miejscu przebiegu instalacji wodnej oraz rozsądne korzystanie z zasobów wodnych.

 • Barszcz Sosnowskiego

  W związku z wpływającymi do tut. Urzędu licznymi sygnałami od osób prywatnych zgłaszających problem związany z występowaniem barszczu Sosnowskiego w miejscach wypoczynku, publikujemy ulotkę o wysokiej szkodliwości tej rośliny.

Sport

 • Nagrody Wójta Gminy Tarnowiec dla sportowców

  W dniu 24 kwietnia br. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Tarnowcu, po raz drugi odbyła się uroczystość wręczenia nagród Wójta Gminy Tarnowiec za wyniki, osiągnięcia sportowe oraz wkład w promocję kultury fizycznej i sportu na terenie Gminy Tarnowiec. Uhonorowano siedmiu sportowców i dwóch trenerów.

 • Finał Wojewódzki IMS w badmintonie

  W dniu 28 listopada 2017 r. w Straszęcinie odbył się Półfinał Wojewódzki w badmintona dziewcząt. W zawodach wzięło udział 19 drużyn podzielonych na 6 grup. Drużyna Gimnazjum z Tarnowca w składzie: Jessica Orzechowicz, Aleksandra Smalarz i Anna Sawicka spisała się wyśmienicie.

 • Mistrzostwa Podkarpacia Badmintona

  11 czerwca 2017 r. w Jedliczu odbyły się Mistrzostwa Podkarpacia Badmintona - turniej kończący zmagania podkarpackich badmintonistów na krajowych i międzynarodowych kortach w sezonie 2016/2017. Na Hali GOSiR rozegrane zostały zawody w 5 kategoriach wiekowych.

 • Drużynowe Biegi Przełajowe

  Awans do Finału Wojewódzkiego drużyny dziewcząt z Gimnazjum w Łubnie Szlacheckim. I miejsce indywidualnie Agnieszki Chorzępy w kategorii szkół gimnazjalnych.

 • Mistrzostwa powiatu w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych

  Kolejny grad medali dla uczniów z ZSP w Łubnie Szlacheckim podczas mistrzostw powiatu w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych

Mapa-kontakt