^ Idź do góry
facebook

Finałowy koncert XXV edycji konkursu „Na nutę kantyczek”.

19 stycznia w Jasielskim Domu Kultury wśród donośnie rozbrzmiewających staropolskich i współczesnych kolęd i pastorałek odbył się finałowy koncert XXV edycji konkursu „Na nutę kantyczek”. W koncercie wzięli udział laureaci, wśród których znalazł się zespół TARNINA działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu, zajmując I miejsce w kategorii zespołów.

Zespół wystąpił w składzie: Anna Betlej, Amelia Bielańska, Natalia Kiszka, Gabriela Klekot, Hanna Kusz, Gabriela Lepucka, Anna Łuszcz, Natalia Myśliwiec, Wiktoria Pawłowska i Patrycja Wojdyła.

Kolędowe widowisko rozpoczęła swoim recitalem wokalistka Beata Bednarz – jedna z jurorów konkursu, która swoimi utworami nawiązała do tematyki Świąt Bożego Narodzenia.

Podczas gali przedstawiono w skrócie historię organizowanego cyklicznie od 25 lat konkursu, którego pierwsza edycja odbyła się w 1995r. Wzięło w nim wówczas udział 33 wykonawców z Jasła i okolic. Dziś jego ranga urosła do międzywojewódzkiego. Oprócz wykonawców z Jasła i okolicznych miejscowości uczestniczą w nim dzieci i młodzież m.in. z Rzeszowa, Nowego Sącza, Dębicy, Leżajska, Sanoka, Krakowa, Tarnowa i Krosna.

Za wzorowe przygotowanie prezentacji, podczas koncertu wyróżniono kilku instruktorów, wśród nich Martę Kapałę – opiekunkę zespołu Tarnina.

Zwieńczeniem koncertu utrzymanego w pełnej ciepła bożonarodzeniowej atmosferze była wspólnie wykonana kolęda „W żłobie leży” i błogosławieństwo ks. Zbigniewa Irzyka.

 

20200123_135607.jpg20200123_135730.jpgDSC_0124.JPGDSC_0129.JPGDSC_0130.JPGDSC_0134.jpgDSC_0138.JPGDSC_0141.JPGDSC_0144.JPG

  • KRUS - zasady obsługi interesantów
    KRUS - zasady obsługi interesantów
  • Idziemy na wybory
    Idziemy na wybory
  • Apel do mieszkańców
    Apel do mieszkańców

 Gminny Ośrodek Kultury
w Tarnowcu
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-229-76-95

Telefon: +48 13 42 555 04

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polsko-Słowacki rozwój turystyki na obszarze transgranicznym

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

Wspólnie pracujemy, muzykujemy i biesiadujemy

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

GPGK

Sport

Mapa-kontakt